KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 16044259

nr 1604 4259

Björn Hallström

(1916-1982), Sverige

Blyerts, Apa med glasögon. Signerad, daterad 1957. Bildmått: 38x26 cm, yttermått inklusive ram: 57x44 cm

måndag 11 mars 2024
kl 18:15:40

Björn Hallström

Läs mer om Björn Hallström